צימר בקליק | פורטל הצימרים המוביל בישראל - קליק אחד ואתם בחופשה!
facebook
facebook

☰ סינון צימרים

סינון צימריםX

צימרים צימר עם קמין

מתכננים לצאת לנופש מפנק ורומנטי בצימר בחורף או בימים סגריריים וקרים? אם כן, כדאי לדעת כי אתר "צימר בקליק" הכין עבורכם רשימה של צימרים עם קמין. בימות החורף הקרים והסוערים ובכל עונה אחרת בה קריר בחוץ ומעוניינים להתחמם אין כמו לשבת מול הקמין וליהנות מאווירה רומנטית וייחודית. קמין מופעל באמצעות חומרי בעירה שונים כאשר באופן מסורתי הקמין מופעל באמצעות עץ אך כיום ניתן למצוא בצימרים גם קמין המופעל באמצעות גז, סולר או חשמל. צימר עם קמין מבטיח לכם פינוק מושלם ואווירה רומנטית מהנה וייחודית, וכמובן טמפרטורה חמה ונעימה.
 

חימום הצימר באמצעות קמין

באזורים רבים בארץ, ובמיוחד באזורים הרריים וקרים כמו בצפון ובאזור ירושלים, ניתן למצוא צימרים רבים עם קמין. באזורים הקרים נהוג לחמם את הצימר בעזרת קמין מעוצב המעניק נופך רומנטי ומפזר את החום היטב בכל חללי הצימר. קמין מורכב מתא מתכתי סגור עם חלון או דלת זכוכית וארובה. בקמין עצים יש להכניס גזרי עץ לתא המתכתי ולהבעיר אותם, תוך דקות ספורות הצימר מתחמם ואתם נהנים מחימום יעיל, מריח נעים המתפשט בחלל הצימר ומאווירה רומנטית נפלאה. המארחים שלכם ישמחו להבעיר עבורכם את העץ או להפעיל את הקמין לפני הגעתכם לצימר כך שתיהנו ממקום חם מיד עם כניסתכם.

באתר "צימר בקליק" תוכלו בקליק אחד לחפש צימר עם קמין בקטגוריה המתאימה וכך תוכלו לצאת לחופשה רומנטית נפלאה ובלתי נשכחת, ותיהנו מחוויה מהנה ובעיקר חמה.

דווח על בעיה