צימרים צימרים בצפון צימרים בגליל צימרים ברמת הגולן צימרים באיזור הצפון
facebook
facebook

☰ סינון צימרים

סינון צימריםX

סינון לפי תגיות

צימרים בסביבה

העיר טבריה הינה עיר המוגדרת קדושה, אחת מארבע הערים הקדושות בישראל. העיר נוסדה בשנת העשרים לספירה, ושמה על שם טיבריוס, הקיסר הרומי. קדושתה נובעת מפעילותו של ישו באזור הכינרת. לנופשים במסגרת צימרים בטבריה והסביבה אפשרויות רבות לפעילויות מהנות מסוגים שונים. טיולי שטח, אטרקציות, מסעדות, בתי קפה, אתרים היסטוריים, וכל הנדרש לחופשה המושלמת.

 

צימרים בטבריה והסביבה

בטבריה תוכלו לשהות באחד הצימרים שבאזור. באתר מוצגים מבחר גדול ומגווך של צימרים בטבריה והסביבה, על פי פרמטרים הניתנים לסינון ולמיון. צימרים עם בריכה, צימרים יוקרתיים, צימרים במחירים מוזלים, צימרים עבור משפחות או זוגות רומנטיים, צימרים עם ספא, צימרים עם ג'קוזי פנימי או חיצוני, צימרים לקהל הדתי או מסורתי ועוד. עבור כל צימר תוכלו למצוא אינפורמציה רבה, לצד תמונות מהמקום שבעזרתן תוכלו להתרשם לפני הגעתכם למקום. ניתן להגדיר באיזה טווחי מחירים תרצו לבחור את הצימר שלכם ולסנן את התוצאות בהתאם.

 

צימרים על ים כינרת

האטרקציה המרכזית בטבריה היא הכינרת. לכינרת חופים רבים מסודרים ומאובזרים, חלק מהם דורשים תשלום בכניסה ליחידות או לרכבים. מגוון החופים מאפשר לנופשים לבחור איזה סגנון חוף מועדף על ידם, בהתאם לדברים המוצעים בכל חוף. החופים הגדולים והמוכרים של טבריה הינם: חוף התכלת, חוף גיא, חוף רימונים, חוף התכלת, חוף גולן, סירונית וחוף נפרד לציבור הדתי.

 

פארקי מים ופארקי משחקים

בחופי טבריה תוכלו ליהנות גם מביקור באחד מפרקי המים או באחד מפארקי השעשועים. יורופארק – פארק שעשועים הממוקם ליד מלון פארק רימונים, כולל פעילויות לכל המשפחה. פארק המים המפורסם בחוף גולן – לונה גל, פארק מים בחוף גיא וכדומה. לצד האפשרות לבקר באחד הפארקים קיימות אטרקציות נוספות: טיולי  ג'יפים, טיולי אופניים, רכיבה על סוסים, צניחה, גלישה ועוד. הפעילויות כרוכות בתשלום ומומלץ לתאם הגעה מראש.

 

ביקור באתרים ההיסטוריים

במסגרת החפושה שלכם בטבריה, תוכלו לנצל את ההזדמנות לביקור בכמה וכמה אתרים היסטוריים הקיימים בסביבה: אנדרטת הטייסים התורכים , עין פורייה, קבר רבי עקיבא וקבר רחל, פארק ברקו, המפל הנסתר, מעיין איוב, בית המרחץ הרומאי בטבריה, אכסניית מיוחס, בית הכנסת עץ החיים, תחנת הרכבת נהריים, יער שוויץ, שביל צופה כינרת, מצפה ארבל, מצפה עדי, החומה הדרומית, גבעת ברניקי ועוד. חלק מהאתרים בכניסה חופשית ללא עלות, וחלק דורשים תשלום דמי כניסה.

 

מסלולי טיול מומלצים

בטבריה ובסביבתה מסלולי טיול רבים ומומלצים ברמות קושי שונות. בין המסלולים המומלצים: ביקור באחד מחמשת הנחלים שבאזור: נחל יהודיה, נחל המשושים, נחל דליות, נחל שפמנון והירדן, כולם מתנקזים לשמורת הטבע בית צידה. שמורה זו עשירה בפלגים, מעיינות ולגונות. בשמורה מסלולי טיול רבים, אשר חלקם כוללים הליכה במים רדודים ומותאמים גם למשפחות עם ילדים. מסלולים מסוימים הם מסלולים מעגליים, בהם יוצאים וחוזרים לאותה נקודה. עבור מסלולים שאינם מעגליים, מומלץ להגיע עם שני רכבים ולהעמיד מראש רכב אחד בסוף המסלול.

חופשה נעימה:)

דווח על בעיה